ZPĚT NA DOB CENTRUM  ÚVOD  BYTY K PRONÁJMU  BYTY K PRODEJI  SLUŽBY  CENÍK    

CENÍK BYTŮ K PRODEJI

detail o bytu nebo komerčním prostoru nabízeném k prodeji nebo pronájmu zobrazíte kliknutím na název prostoru nebo specifikaci jeho velikosti (první dva sloupce tabulky). Detail obsahuje plán a podrobný rozpis jednotlivých částí prostoru.
 

PŘÍZEMNÍ BEZBARIÉROVÉ BYTY – SENIORSKÉ BYDLENÍ K PRODEJI:

Prodávaný prostor velikost Obytná plocha příslušenství k bytu celková plocha
vč. příslušenství
(bez garáže)
Cena bez DPH 
s pozemkem
Cena včetně DPH 
s pozemkem
obytná terasa, balkón, lodžie vstup *)
(zádveří)
Poznámka
m2 m2 m2 m2

OBJEKT G

zkolaudováno, k prodeji zbývá

           
G 1.S společenská místnost 183,40       183,40    

Součástí seniorských bytů je nabídka služeb - telefonní linka na manažera služeb, který je připraven pomoci radou a důležitými kontakty. Dále přístup do společenské místnosti - centra setkávání a vstup na aktivizační programy (nebo nárok na slevu, pokud by šlo o zpoplatněný program).
Majitelé seniorských bytů přiléhajících ke společné zahradě mají výhradní právo užívání této zahrady s altánkem.
Dále je možné využít placené služby (úklid, nákupy, donáška ev. příprava obědů, doprovod na úřady a k lékaři, praní a žehlení prádla, pohlídání domácího zvířete ap.), pro jejichž poskytování je připravena společnost Zelený ostrov s.r.o., která již dnes zaměstnává osoby se zdravotním postižením – zejména neslyšící – a provozuje prádelnu a žehlírnu.

DOB-Invest a.s. sice seniorské byty nepronajímá, neboť neplánovaně zvýšené náklady na pořízení pozemku a na vypořádání restitučního sporu (v roce 2014) vedly k nutnosti prodat je do osobního vlastnictví. Noví vlastníci seniorských bytů však pronájem nabízejí. V případě zájmu o pronájem seniorského bydlení prosím kontaktujte pana Jiřího Geisslera na tel. 605 231 332, nebo e-mailem jiri.geissler@infocredit.cz.

Pro všechny byty ve vlastnictví i v nájmu zůstávají zachovány  všechny služby pro seniory.
 

CENÍK SLUŽEB

Popis služeb najdete zde.

Ceník služeb najdete zde a bude postupně doplňován.

 

© Dob-Invest a.s., 2013 - 2016